KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086317
nr 1608 6317
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, ej signerad, Landskap med kvinna. Olja på duk, 50x34 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:33:19
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)